Jak u nás objednat? 1. Vyberte si zboží 2. Odešlete objednávku s orientační cenou 3. Vyčkejte na doklad s přesnými váhami a cenou 4. Zaplaťte, případně si připravte dobírku 5. Zboží Vám bude doručeno, případně vyzvedněte.

Kam Vám dovezeme zboží?

Veškeré objednávky vyřizujeme a vozíme od pondělí do pátku. Zboží doručíme v den objednávky, maximálně další pracovní den. Minimální hodnota objednávky je 150 Kč nebo 600 Kč podle závozového místa. Objednávky pod minimální hodnotu v daných lokalitách nevozíme. Dopravu neúčtujeme.

 

Brno, Pohořelice a Znojmo při objednávce nad 150 Kč rozvoz ZDARMA.

 

Do 10 km od Brna, Pohořelic a Znojma při objednávce nad 600 Kč rozvoz ZDARMA

 

Rosice, Ivančice, Moravský krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou, Kuřim, Tišnov, Rajhrad, Moravany, Modřice, Újezd u Brna, Šlapanice, Miroslav, Božice u Znojma, Lechovice, Jaroslavice, Hodonice, Židlochovice, Střelice, Želešice a blízké okolí nad 600 Kč rozvoz ZDARMA

 

Alternativní řešení:

Nepotřebujete toho zrovna tolik abyste měli dopravu zdarma? Nevadí místo toho abychom Vám účtovali dopravu nabízí se i jiné možnosti např.

1. Zkuste se domluvit například se sousedy nebo kamarády jesli něco nepotřebují a máte dopravu zdarma.

2. Je Vás víc nebo nespadáte do nejaké z oblastí kam jezdime? při odběru 5 bedýnek do jedné lokality vám jako bonus dáme slevu 10%